Jak a Kde koupit "altcoiny" LTC, ETH, XMR...
webtriky.eu
Jak a Kde koupit "altcoiny" LTC, ETH, XMR...

Přehled Altcoinů a všech populárních kryptoměn

Najdete na webu https://coinmarketcap.com/, kde se můžete podívat na hodnotu jednotlivých kryptoměn, jejich celkovou kapitalizaci, počet v oběhu a graf vývoje hodnoty.

kryptomeny

Pokud se Vám nějaká kryptoměna zalíbí stačí si ji rozkliknout a ihned vidíte, graf vývoje hodnoty dané kryptoměny. Můžete se podívat na oficiální web jednotlivých kryptoměn. A také na kterých burzách se s tou či onou kryptoměnou obchoduje. litecoin

Nejznámější burzy s krypotoměnami

Jsou BTC-e, Poloniex, GDAX, Bitfinex

Na těchto burzách se jednoduše zaregistrujete, pošlete své bitcoiny či peníze. A pak již můžete kupovat jakékoliv kryptoměny. Po koupi jakékoliv kryptoměny, si ji raději ihned nechte poslat do vaší peněženky, nikdy nemáte jistotu, že se nějaká burza stane oběti hackerského útoku a vy tak můžete přijít o své kryptoměny. Proto nejlepší způsob jak si zabezpečit své kryptoměny je odeslat do své peněženky, trezoru či na svou papírovou peněženku. Jak se dělá papírová peněženka? O tom jsem již psal dříve ZDE kde je příklad pro BTC papírovou peněženku, ale stejným způsobem můžete postupovat i u dalších kryptoměn.

2017-05-24 19:00:00


Nepotvrzené transakce Bitcoin

CS GO Novinky - MAPA CANALS, SPECTRUM CASE