Nejlevnější volání
webtriky.eu
Nejlevnější volání

V současné chvíli jsme bombardování nabídkami paušálních tarifů, které jsou relativně velmi laciné a výhodné. Ale existují i jiné alternativy, o kterých si v tomto článku povíme.

Nejznámější komunikační prostředek, který existuje je bezesporu Skype. Tento program nám umožňuje volat mezi sebou zcela zdarma. Jediné co k tomu potřebujeme je stáhnout tento program, zcela zdarma na adrese www.skype.com . A pak už jenom vyhledat přátele, kteří už na Skype jsou a můžete spolu konverzovat, dokonce nabízí i vedohovory. S tímto softwarem můžete také volat na pevné linky i na mobily. To už samozřejmě je zpoplatněno, nicméně tarify, které Skype nabízí, jsou velice levné. Tento program, si samozřejmě můžete stáhnout i do svého mobilu a volat přímo z něj.

Další alternativou je software Viber. Tento software je velice populární a mnoho lidi ho začíná používat. Díky tomuto programu můžete volat z mobilu na mobil zcela zdarma, zase stačí tento program stáhnout ze stránky www.viber.com , a můžete volat.

Obě varianty, mají jednu nevýhodu, a to takovou, že obě hovořící strany musí mít nainstalovaný stejný software a musí být přihlášení, a jak už to tak bývá, ne každý ho má nainstalovaný a ne každý je zrovna přihlášen. Tuto nevýhodu řeší následující varianty.

V současné době, nabízí mobilní operátoři nejlevnější volání za 2.50 Kč/min. (BleskMobil, Mobil.cz, nebo T-Mobile a Vodafone, jako výhodu za dobiti). Jenže na internetu existuji služby, které nabízejí volání ještě levněji.

První takovou službou je VooCall.cz, na této stránce se stačí zaregistrovat. A ihned Vám přičtou, kredit 10 Kč na zkoušku. Díky této služby, můžete volat za 1Kč/min. – pokud používaté software Voocall. Pokud nemůžete, nechcete nebo z nějakého důvodu nemáte nainstalovaný tento software. Můžete volat za 2 Kč/minutu. Výhodou této služby je, že nemusíte být připojení k internetu. A jak to funguje? Stačí si nastavit vaše oblíbena čísla do adresáře na webu voocall.cz, automaticky se vám vytvoří číslo, které prozvoníte, a systém Vás automaticky spojí s číslem, na které jste chtěli volat.

Výhodou je fakt, že účtování je po sekundách, na pevnou linku voláte za 0,55 Kč/min. a do zahraničí voláte za velmi příznivé ceny.

2014-05-12 20:00:00


Prodejte svou kreativitu

200 Kč mávnutím proutku