Jak vytvořit 3D e-book, jednoduše a ZDARMA
webtriky.eu
Jak vytvořit 3D e-book, jednoduše a ZDARMA

Pokud chcete začít psát e-booky, potřebujete na to dva základní programy.

Ten první je program na tvorbu obsahu – asi nejpoužívanější je Microsoft Word, v něm lze skvělé pracovat s textem, přidávat různé šablony a v neposlední řadě umí vytvořit PDF.

Když už máme obsah, který jsme si vytvořili ve Wordu a exportovali ho do PDF, nastává další problém, potřebujeme vytvořit hezkou obálku, nejlépe aby byla ve 3D, aby to vypadalo jako skutečná kniha.

Pokud chcete, aby se váš e-book dobře prodával, popřípadě aby si ho stáhlo co nejvíce lidí, musíte je zaujmout už na první pohled. K tomu nám slouží programy, které umí zpracovat 2D obraz na 3D knihu. Existuje jich spousta, jenže jsou většinou za peníze a ovládání je velice složité.

Ale existuje jedno řešení, které je ZDARMA a je velice jednoduché.

Tím řešením je web http://3d-pack.com/. Na této stránce lze jednoduše vytvořit

3D e-book zdarma

a nejenom to, lze také vytvořit

3D náhled CD nebo DVD taky zdarma

Kompletní návod jak postupovat najdete na webu, jen se vám pokusím v rychlost vysvětlit jak to funguje.

Nejprve si vytvoříte 3 strany knihy, tedy přední, zadní a boční stranu. (ve většině případu stačí pouze přední a boční strana, jelikož zadní stranu nepoužijete). Může to vypadat třeba takto

Máme přední a boční stranu našeho e-booku. Nyní tyto 2 soubory nahrajeme na web přední stranu nahrajte do choose a cover a boční do Choose a book spine Poté stiskněte create a 3d box, chvíli počkejte a je to.

Váš e-book je hotový. Nyní si musíte vybrat jaký formát chcete

Poté stači tento objekt uložit jednoduchým způsobem

Tento e-book je vygenerovaný i s logem webu, ale pokud jste zvládli vytvořit obálku, určitě zvládnete oříznout toto logo.

Věřím, že Vám tento článek pomohl a ušetřil nějaké peníze a čas, který byste museli ztrácet při nějakém drahém programu.

Pokud se líbilo like potěší :D.

2014-10-22 14:00:00


Česká kryptoměna -100 CZC ZDARMA

Jednoduché vkládání obsahu na google+